ضمانت نامه

ضمانت نامه محصولات

شرکت صنایع روشنایی آداک نور تمامی چراغ های تولیدی خود را در صورتی که طبق موارد مندرج در دستورالعمل نصب و بهره برداری توسط اشخاص ذیصلاح نصب گردد، در برابر هر گونه عیب یا اشکال فنی ناشی از طراحی محصول و مواد اولیه حسب تشخیص کارشناسان فنی، تضمین می کند و با رعایت شرایط این ضمانت نامه نسبت به تعویض چراغ های LED به مدت ۲ سال از تاریخ تولید اقدام می نماید.
لازم به ذکر است تمامی تولیدات شرکت آداک نور به مدت ۵ سال از تاریخ تولید دارای خدمات پس از فروش می باشند و اگر در این بازه ۵ ساله ایرادی متوجه محصول باشد، توسط متخصصین فنی شرکت رفع و رجوع خواهد شد. مشروط بر اینکه عیب و اشکال فنی چراغ ها طبق تشخیص کارشناسان شرکت ناشی از عدم رعایت دستورالعمل نصب و بهره برداری یا نقص های ناشی از صاعقه، نوسانات شبکه برق، شوک های الکتریکی، شکستگی و ضرب دیدگی چراغ و قطعات آن نبوده و در شرایط محیطی و الکتریکی مغایر با دستورالعمل نصب و بهره برداری به کار نرفته باشد.
ضمانت شرکت آداک نور به چراغ هایی که به هر دلیلی مانند تغییر ساختار یا قطعات دستکاری شده باشند، تعلق نمیگیرد و هیچگونه مسئولیتی در قبال نقایص حاصل از حمل و نقل کالا و یا عیوبی که در اثر سهل انگاری در حفظ و نگهداری درست چراغ ها ایجاد شود، به عهده ندارد.
شرکت صنایع روشنایی آداک نور (ال ای دی نور)

ایران ، مشهد
شنبه - پنجشنبه: 8:00-17:00
۰۵۱۳۸۷۶۵۷۳۳
adaknoor.mashhad@gmail.com

اشتراک در خبرنامه ما

لور م ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

کلیه حق و حقوق این سایت متعلق به آداک نور می باشد.