شرایط و قوانین

آداک نور ، صنایع روشنایی آداک نور

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها خدمات شرکت آداک نور به شرح زیر است:
کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی وب سایت صنایع روشنایی آداک نور به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت آداک نور هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات این سایت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت آداک نور از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.
*قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی میگردد و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.
*تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی اقدام کند.
*ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات وب سایت آداک نور استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به ما ایمیل میزنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتی که درخواست شما یا رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که فروشگاه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و یا سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت میگیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه شرکت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید. همچنین شما عزیزان میتوانید با استفاده از راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما ذکر شده است، با شرکت آداک نور در تماس باشید.
*سیاست های رعایت حریم شخصی:
وب سایت شرکت آداک نور به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.
این سایت متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و ایمن تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.

ایران ، مشهد
شنبه - پنجشنبه: 8:00-17:00
۰۵۱۳۸۷۶۵۷۳۳
adaknoor.mashhad@gmail.com

اشتراک در خبرنامه ما

لور م ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

کلیه حق و حقوق این سایت متعلق به آداک نور می باشد.